| FanMovie a întrebat:

Nu știu cum să pun videoclipuri pe youtube...
Îmi puteți zice voi cum?
Pașii?

Scuzați categoria...

Mrs...
Fundițăăăă

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Cum incarci un videoclip ! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta !

2 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Iti faci cont apoi iti apare ori o casuta galbena unde scrie upload ori o casuta "incarca film".de acolo iti iei tu vid din pc si il bagi.bafta

| WithinYourSkin a răspuns:

Pai.Langa casuta in care cauti filme,clipuri,etc este Upload sau Incarca. In functie de limba pe care o ai. Dupa care iti apare Browse,alegi clipul pe care vrei sa il incarci si apoi modifici numele, descrierea, etc. happy Fundita puppy dog eyes? big grin