|

Salut, TPU!

Nu vi se pare ciudat ca in anul 1991, au fost descoperiti 3 supravietuitori de pe TITANIC?

-o femeie care trebuia sa aiba parca 97 de ani, dar ea se crede tot in 1912

-capitanul vasului

-o fetita

Ciudat este ca au fost gasiti vii.

Si ca in anii 1924, 1930, 1936, 1942 au fost receptionate semnale SOS.venind de pe titanic?:D...

Si mai este ceva: Pe google.ro, daca cauti numele femeii gasite "Winnie Cowts" gasesti date referitoare, dar daca scrii pe google englez, nu iti apare nimic...

Daca nu ati inteles ce am vrut sa zis cititi asta http://atlantis-ariel.blogspot.com/......toare.html

3 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Uau. Este chiar interesant articolul. Si da.este foarte straniu.Sincer eu una nu mai stiu ce sa cred ca e adevarat si ce nu.Sunt sigura ca multi cred ca este doar o tampenie,ceva inventat,in timp ce altii sunt ferm convinsi ca totul este adevarat.
Eu pot sa zic ca eram pasionata de aceste mistere,astea pe langa egipt si faraoni :d, si cred ca o sa ma apuc din nou love struck.
Tind totusi sa cred ca unele lucruri de aici sunt foarte adevarate thinking, dar nimeni nu poate spune cu exactitate asta.

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Ei bine, daca nu ai nicio alta dovada in afara de acest articol, inseamna ca cel care l-a scris a inventat totul, doar ca sa starneasca curiozitatea cititorilor naivi. Insa daca este adevarat, inseamna ca aceste conspiratii chiar exista si este ceva mai mult decat stim noi. Parerea mea este sa nu te gandesti prea mult la asta, pentru ca nu iti afecteaza cu nimic viata.happy Si chiar daca o persoana ar stii adevarul si ar dori sa-l publice, n-ar avea nicio sansa de supravietuire (datorita "fratelui mai mare"). Oricum, unele lucruri sunt mai bine tinute sub tacere. Iar daca ai cumva o repulsie fata de conducatorii conspiratiilor, gandeste-te ca si ei sunt oameni si pana la urma vor muri, deci sunt si ei sclavii timpului.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Este foarte interesant articolul vreau mai multe detalii si poate gasesc si eu ceva lasa-mi detalile in mesaj la TPU la ady10ady0003
pliz
chiar ma intereseaza
si am doar 10 ani e super nu?
ciau

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează