| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare urgenta o fata mi-a dat pe facebook un mesaj in care era imaginea mea de profil si nu stiu ce scria cand am apasat m-a dat la youtube la un videoclip dar nu ma lasa sa-l vad ci doar sa-l descarc ok si dupa ce s-a descarcat windows media player se bloca cand dadeam sa-l vad apoi cand m-am intors pe facebook scria la mesajul dat Acest mesaj a fost identificat ca abuziv sau marcat ca spam.va rog sa imi spuneti ce e asta si de ce era imaginea mea de profil? FUNDA RAPID!

Răspuns Câştigător
| Lavii007 a răspuns:

Era virus, si eu am primit.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Era vreun virus

| Sxx a răspuns:

Cred că e virus. Nu mai accesa astfel de link-uri că după o să ți se viruseze tot pc-ul. laughing
Încearcă să te estimezi la ce vrei sa cauți, nu să accesezi site-uri necunoscute.
Sunt multe chestii de genul pe facebook. happy