| anonim_4396 a întrebat:

o sa merg cu o colega la film weekendul asta.La ce gen de film ma sfatuiti sa ma duc.E buna si comedia dar mai degraba as prefera sa se sperie ca sa o linistesc eu.

3 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Pai du-o la un film de groaza

| gabrielosss98 a răspuns:

Ii dau funda cui imi raspunde la urmatoarea intrebare.Am vb cu parintii mei si mi-au spus sa nu am voie sa merg din cauza notelor.Voi ce ati face? Si mai importat ce ar trebui sa fac eu? Parintii sunt plecati in strainatate asa ca e usor sa ma duc fara sa stie.Dau funda!

| PisSsicutTtzza a răspuns:

Raule! eu zic sa o duci la un filmulet romantic....parerea mea...decizia iti apartine in totalitete! funda? :**