| adrian_5886 a întrebat:

Salut TPU,Participa cineva la Daedalus online?(chestia aia cu sondajele),daca da,sunt de incredere ,deoarece am 1000 de puncte si imi cere cnp,cont si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| catalinacat05 a răspuns:

Salut,
Eu am cont la Daedalus Online si chiar am incasat banii de la ei in decembrie anul trecut.
Nu au fost probleme, am dat toate datele cerute si mi-au virat banii in cont.
Din cate stiu, le trebuie cnp-ul ca sa platesca impozit pentru banii aia.

12 răspunsuri:
| Kis_Zoltan_1956 a răspuns:

Am solicitat si eu 29 Ianuarie 2019 eu transfer bancar dar nici astazi nu am primit banii si desi suntem in 19 Februarie.

| GangstaLoc a răspuns:

Salut, sunt in aceeasi situatie ca si tine. Nu stiu daca sa incerc sa le dau CNP + IBAN. Din auzite am auzit ca plateau la inceput si acum multi stau neplatiti de luni de zile.

| GangstaLoc a răspuns:

Am trimis datele pana la urma, o sa revin cu un raspuns daca se intampla ceva.

| GangstaLoc a răspuns:

Salut. Am solicitat sa ma plateasca si au facut-o, cam in 2 saptamani asa mi-au intrat in cont 49 ron de la ei. Sunt seriosi! recomand!

| Marius_Mierlea_1977 a răspuns:

Da,poti da cu incredere datele, platesc

| SrG19 a răspuns:

Intr`adevar, cei de la Daedalus platesc.Si eu am incasat prin Noiembrie anul trecut bani de la ei. Poti sa lasi datele cu incredere.

| Deejay_Bobu_Ionutz_1993 a răspuns:

Salutare! Mi-am facut cont, dar nu imi apare nici un sondaj pentru acele puncte, imi apare doar sa invit prieteni atat. E serioasa treaba sau nu?

| adrian_5886 explică (pentru Deejay_Bobu_Ionutz_1993):

Terbuie sa iti dea sondajele pe mail(adresa pe care intri pe daedalus).Iti va da un link in mail, si iti va pune intrebari... dupa vreo 10 chestionare(sau mai multe )vei aduna 1000 puncte (10 euro adevarati).Eu am ales un discount pe eMAG inloc de cont bancar...Mi-am luat o camera de 50 de lei, cu 10 lei transportul. Sunt de incredere cei de la Daedalus happy

| Deejay_Bobu_Ionutz_1993 a răspuns (pentru adrian_5886):

Man, imi apare doar sa invit prieteni si ei la randul lor sa raspunda la sondaje, sau nu stiu eu happy

| andreynba a răspuns (pentru adrian_5886):

Salut!
Cum poti alege sa iti dea altceva? am vazut ca raspunsul este din 2012, s-a scos optiunea, sau ce trebuie sa faci pentru a alege altceva?
Multumesc!

| girada79 a răspuns (pentru adrian_5886):

Când fac tabelul pentru bani, la ramură ce scriu?

| 3ryka a răspuns:

Buna! Imi poti trimite o invitatie la daedalus online? Mersi foarte mult.