| anonim_4396 a întrebat:

Pe moment lucrez in cehia, e destul de ok, cam rau cu actele la munca pentru ca lucrez prin Agentie, am primit ceva oferta de munca in Anglia, am 19 ani sincer as merge poate se castiga mai bine, e mai ok, oameni noi, alte experimente, voi Ce zice ti, orice parere e bine venita, mai ales de la Ce I care au fost in Anglia.

1 răspuns:
| NameHarris a răspuns:

Cu siguranta in Anglia se castiga mult mai bine dar in Anglia ai nevoie de multe acte daca nu merg la un prieten sau cunostina renuta la idee sunt multe tepe mergi lucri si nu iei absolut nici un ban ramai pe drumuri