| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Botosani, la Liceul Pedagogic Nicolae Iorga se invata dupa-amiza sau dimineata?

2 răspunsuri:
| Roby333444 a răspuns:

Aici depinde. La clasele primare se invata dimineata, la fel si clasele gimnaziale, doar clasele liceale se invata de dupa-amiaza

| Razvan120 a răspuns:

Bună!
Programul de la Liceul Pedagogic "Nicolae Iorga" Botoșani e următorul:
- ciclul primar + gimnazial: dimineața
- liceu, clasele IX-XII, profil pedagogie: dimineața
- liceu, clasele IX-XII, profil mate-info, științe ale naturii, filologie, știinte sociale: după amiaza
- liceu, clasa a XII-a, orice profil: dimineața.

Dacă mai ai întrebări despre liceu, îți stau la dispoziție. Poți să contactezi Consiliul Elevilor pe Fb (Consiliul Elevilor Pedagogic Botoșani), sau email cse@pedabt.ro.