| ginoeugen23 a întrebat:

.. pentru cine are Samsung Galaxy Gio: ce parere aveti de el? merita cumparat? mersi

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Esti foarte bun avand in vedere cazaturile luate laughing inca nu s-a rupt si a cazut in apa, pe ciment, de la balcon... laughing

1 răspuns:
| andreibrebeanu a răspuns:

Telefonul e ok dar uite un link cu ce va telefoane mai bune decat gio

http://telefonultau.eu/search.php?search_query=samsung+galaxy&x=15&y=3

saitul este unu de incredere meam comandat si eu de aici pentru ce preturile sunt mai bune.