| sorinAP a întrebat:

Peste o luna implinesc 14 ani si am 1, 74cm cum fac sa raman la aceeasi inaltime pe care o am acum, nu vreau sa mai cresc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei mai creste.Că vrei sau nu.

| StefanCosmin a răspuns:

Întreține relații intime, cred că astea îți opresc creșterea, însă crede mă, vei mai dori să creștiwinking

| RAMSES123 a răspuns:

Nu-ti recomand sa faci NIMIC ca sa nu mai cresti, pentru ca mai mult ca sigur o sa aiba consecinte nasoale.
Crede-ma, probabil o sa te razgandesti de vreo 7 ori in legatura cu inaltimea ta in urmatorii 4 ani, deci nu fa vreo porcarie acum.
Oricum, daca parintii tai si bunicii sunt de aceeasi inaltime, probabil nu o sa mai cresti mai mult de 2-3 cm.
Daca ai vreo ruda mai inalta insa...