| J3lueRaid3N a întrebat:

Problema cu Windowsul...Mda am instalat acum 1 zi windows 7 si azi am vrut sa ma joc minecraft.Am instalat JAVA iar dupa mi-a dat crash de la placa video.Mentionez ca am placa video AMD.Oke, am intrat pe site am luat driver-ul iar dupa ce sa downloadat mi-a aparut ca am deja ultima versiune de la driverul placii video.Intrebarea e cum dezinstalez ultima versiune a placii video(Latest version). Funda Mare pentru Raspunsul care m-a ajutat!

1 răspuns:
| GgAlex17 a răspuns:

Frate in primul rand ar trebui sa ai windows 10laughing adica windows 7 e mai vechi decat bunica lol normal ca nu iti merge si mai ales nu ai cum sa dezinstalezi placa video care este logica adica si eu am AMD dar tot timpul faci update nu ai cum sa dezinstalezi vechea versiune lol si deci ia-ti windows 10 pe cd sau direct de pe net (ai grija la virusi uita-te pe Youtube) ai atunci iti va merge minecraft crackat sau originial mai bine cracat de pe kickass 1.12.2 versiunea oeicum vezi ru