| Afrodaizer a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce sa fac de ziua mea? ziua mea e pe 13 august ..plus ca implinesc 16 ani. si o sa o petrec singura acasa. ce as putea face sa nu ma plictisesc? va rog sa-mi dati sfaturi ..va pup.

Răspuns Câştigător
| kittykatty20 a răspuns:

Lol in sfarsit cineva care isi petrece ziua de nastere singura, exact ca mine. Eu am stat toata ziua sa citesc, mda, lol, mi-am facut cadou singura niste carti si am stat sa le citesc. Da, poti sa razi, haha, o ratata fara viata sociala care sta sa citeasca, hai sa radem. Fa ceea ce te face fericita pe moment, asculta muzica tare si picteaza ceva, nu conteaza daca nu iti iese sau daca nu te pricepi. Fa ceea ce simti. La multi ani, mai sunt 20 de minute pana o sa implinesti 16 ani!

1 răspuns:
| Lykan a răspuns:

Uita-te la un film joaca un joc video disfruta esti singur acasa vorbeste daca vrei cu prieteni pe chat face vrei tu cel mai mult