| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro. Doctorița de familie mi-a recomandat această soluție pentru iritarea ochilor pe nume Visine Clasic și pe prospect scrie 2 picături. Timp de 7 sau 10 zile de 3 ori pe zi și am dat 10 zile a câte 3 pe zi dar în primele 7 zile nu am simțit nici o modificare oculară, ce să fac? Sunt disperat nu îmi place fizionomia ochilor mei, medicul de familie a spus că am o iritație.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Mergi la oftalmolog...