| StefanCristi a întrebat:

Salut Tpu.ro, un remediu naturist pentru a reduce definitiv culoarea ochilor știe cineva? O persoană care e medic sau care are părinți medici.Mamă sau tată medic și a fost sfătuit să ia medicamente naturiste pentru ochi aș vrea și eu acel medicament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-ați folosit.
Nu există așa ceva.

| Andreeush a răspuns:

Nu există așa ceva.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In loc sa intrebi despre ochi, si sa te uiti un pic in trecut, tu realizezi ca ai o problema?

Eu as zice ca ar fi la nivelul de ingrijorare?

Observi ca majorotatea intrebarilor tale sunt despre sanatate si probleme de ale tale?

Ori chiar le ai, ori ai devenit obsesiv in dorectia asta, ori doresti atentie.

Oricare ar fi, un sfat ar fi sa te evaluezi corect si sa te apuci sa vezi: psiholog, doctor, homeopat.

In aceasta ordine.

| StefanCristi explică:

Cristimihailov vezi cum vb că ru nu te jojignesc dar am crezut că pot fi și aici băieți și fete care au părinți medici și cunosc acel medicament naturist pentru a reduce de finitiv culoarea roșoatică a ochiilor dar se pare că nu există