| Luke21Rules a întrebat:

scuzati categoria dar am o mica problema sunt pasionat de colectii si alte chestii printre care sunt si cartile de joc si mi-am zis sa imi cumpar un pachet de carti original Bicycle Standard de pe playingcards.ro credeti ca acest site este serios? adica ma refer daca chiar trimite cartile?happy va rog spuneti-mi pentru deja am comandat de pe acest site si vreau sa stiuhappy mersi si funda pentru cel mai sincer raspuns!

1 răspuns:
| catalin112 a răspuns:

Da sunt seriosi si eu am cumparat acum ceva timp de la ei cateva chestii.