| LoveLebadaa a întrebat:

Scuze de categorie... Am 2 probleme : am descarcat dupa aparatul de fotografiat niste poze in PC. Le-am salvat intr-un nou folder. Cand apas pe folder imi dispare straight face si nu pot sa ma uit la ele. De ce? Si ce sa fac daca imi mai face asa vreodata?
Mai am ceva de zis:am sters folderul si le-am descarcat din nou. Apoi a mers.Folderul era in bara. Eu l-am 'stins' sa zic asa si acum nu stiu unde ecrying. L-am cautat prin PC si nu-l gasesc. thinking Oare unde e? aveti idee unde s-a salvat?
Ofer fundita :*.

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Cauta folderul in search (start si search)
daca ii stii numele
daca s-a sters cauta in recycle bin vezi daca e acolo happy