| Kraxiss a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri cu grafica buna gen Grand Theft Auto IV, Watch Dogs, Need for Speed Shift 2.
Cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Metro Redux, Risen 3: Titan Lords

Adica eu urmaresc un site care povesteste despre ce jocuri apar... daca vrei ti-l dau big grin

| Tkn a răspuns (pentru Ichnat):

Lol..jocuri ne lansate!

| Ichnat a răspuns (pentru Tkn):

Dar vor fi lansate ambele luna asta!

Nu credeam ca am dat peste cineva care vrea sa vada piese de muzeu!
Daca vrei grafica, nu o sa te orietezi spre vechituri ci spre noutati. happy

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru Ichnat):

Auzi tu piese de muzeulaughing) joaca-te tu titan lords malaughing)

| Ichnat a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Salut si tie Costel!
Credeam ca gusturile nu se discuta... dar vad ca nu e o regula generala, nu? happy

Te pot intreba, care e problema cu acest joc?

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru Ichnat):

Nimic joaca-te tulaughing) dar daca gusturile nu se discuta lasa-l sa joace piese de muzeu gen sniper elite 3 aparut pe 27 luna trecuta bf 4 din iarna...

| Kraxiss explică (pentru Ichnat):

Chiar te rog.

| Ichnat a răspuns (pentru Kraxiss):

Scuze pentru raspunsul meu intarziat! :)

Site-ul este: http://www.zombiearmycraft.com/

Cred ca este mai nou, pentru ca tot lucreaza la el. Dar pun articole in fiecare zi, o sa vezi tu insuti! :)

Sa-mi spui daca ti-a folosit, te rog! :D

11 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca GTA 4 joc lansat acum aproape 7 ani are o grafica buna in comparatie cu Watch Dogs, eu ma calugaresc. La fel si cu panarama aia de Shift 2. Eu iti recomand Assassin's Creed 4, Batman : arkam origins, Battlefield 3/4, far cry 3. Pentru mai multe jocuri si recomandari, intra pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ vei gasi mult mai multe jocuri noi lansate acolo.
Bft! :)

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Sniper elite 3 bf4 bf3 assasins creed black frags sprinter cell

| VladimirCelGroaznic a răspuns:

G.T.A. 5, Far Cry 2/3, Metro 2033, Bioshock 2/Infinite, C.S. G.O. etc.

| cumimifaccontpetpu a răspuns:

Minecraft