| geo1200 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste siteuri de unde pot comanda online niste memorii (RAM) in afara de PCGarage.

4 răspunsuri:
| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| pego a răspuns:

De pe ocazii.ro

| geo1200 explică (pentru pego):

De pe ocazii.ro nu iau pentru ca un vecin de al meu a dat comanda de un laptop si i-a venit laptopu in cutiea originala dar inauntru era o bucata de tigla si cei de la fan curier nu la lasat sa il deschida pana nu a platit straight face

| pego a răspuns (pentru geo1200):

Deci eu doar de aclo im icomand cand am nevoie de ceva si folosesc siteul asa de vreo 4 ani si niciodata nu am luat teapa si am comandat fff mult de pe el