| undercover01 a întrebat:

spuneti si mie ce pronostic sa dau la meciurile urmatoare: kazakhstan-Austria, macedonia-Croatia si rusia-portugalia! OFER O FUNDA MAREE DE TOT!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Kazakhstan - Austria - 2
Rusia - Portugalia - 1/2
Macedonia - Croaţia - sub 2, 5

Eu nu as juca partidele acestea.

| marian9313 a răspuns:

In loc de mere iti dau perelaughing, Deci iti zic un bilet destul de sigur. Miza 15 lei, Castig posibil vreo 1 mil juma.Meciuri:Armenia-Italia 2, Irlanda-Germania 2, Olanda-Andorra 1, Moldova-Ucraina 2, Anglia-San Marino 1, Belarus-Spania 2, Antigua si B-SUA 2, Guyana-Mexic 2, Germania u19-Macedonia u19, 1, Portugalia U19 - Letonia U19 1, Brazilia - Irak 1, Canada - Cuba 1, Tahiti - Noua Zeelanda 2, Deci sunt meciuri destul de usor de prins tinand cont de cote care sunt de vreo 1, 10, 1, 20 la fiecare meci.Deci cote sigure.

| undercover01 explică (pentru marian9313):

Nu o sa mizez niciodata atat.de ce? pentru ca nu stii ce meci asa zis "sigur" te scoate.am patit-o cu argentina cand a jucat cu peru sau cu Italia cand a jucat cu Bulgaria. big grin