| MarvK a întrebat:

Stiti niste site-uri sigure pe care se vand telefoane, in afara de okazii.ro, nu prea am incredere in el. Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajunge la posta.

2 răspunsuri:
| MarvK explică:

Problema e ca, mi-e frica sa nu-mi ajunga ce doresc, vreau sa cumpar un Sony Ericsson Xperia Arc S de pe okazii, la 700 de lei, dar nu sunt sigur daca imi va ajunge ceea ce vreau.Si stiu ca exista " politia Okazii.ro " dar doar in cazurile in care exista la produs Garantia de Livrare.

| MarvK explică:

Adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarvK):

Ajunge la posta.