| Shirro a întrebat:

Stiti o solutie naturala sau orice fel de solutie pentru a avea parul mai des? Pentru ca am parul foarte rarefiat si nu stiu ce sa fac...va rog mult daca se poate face ceva in legatura cu asta sa imi spuneti si mie.Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| addasweet a răspuns:

Solutia este uleiul de ricin

| Shirro explică (pentru addasweet):

Si ce ar trebui sa fac mai exact cu uleiul de ricin?

| addasweet a răspuns (pentru Shirro):

Sa ti-l dai pe par in fiecare zii apoi parul tau va creste si se va face mai des

| Shirro explică (pentru addasweet):

O perioada lunga de timp?

| addasweet a răspuns (pentru Shirro):

Nu.timp de 2-3 saptamani.

| Shirro explică (pentru addasweet):

Dupa ce il aplic pe par il las cateva minute apoi clatesc?( scuze ca pun atatea intrebari dar chiar vreau sa am un par mai frumos).

| addasweet a răspuns (pentru Shirro):

Deci dupa ce il aplici il lasi 2-3 ore pe par apoi il clatesti.

| Shirro explică (pentru addasweet):

Ok...multumesc>big grin