| Danielll9966 a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta dar vreau sa ma lamuresc.
Am intrat la un profil economic si nu stiu ce ore voi face (ma intereseaza in fiecare clasa in parte va rog), la ce materii dau teza si cate ore din fiecare materie voi avea (in clasa a 9-a si a 10-a ma intereseaza in mod special, dar daca stiti mai mult nu ma deranjeaza) si cum e cu matematica si fizica acolo? Ca am auzit ca e destul de greu si am avut 6 in evaluarea nationala la ea. Si ce materii noi vor fi? Am citit unele si ziceau unii oameni ca se face contabilitate si vreau sa stiu daca se face mai mult practica sau teorie. Si cu orele de geografie sau istorie cum ramane? Cate se fac pe saptamana?
Dau funda
Mersi!

1 răspuns:
| Mirunaa22 a răspuns:

Nu sunt inca la liceu, dar daca te ajuta stiu o fata pe yt care a facut un videoclip despre mai multe profile(printre care se gaseste si economic)Canalul se numeste "Alexia Andrei" si face in mare parte videoclipuri despre EN desi nu cred ca te intereseaza. In fine, sper ca te-am ajutat