| eueueu68112 a întrebat:

Sunt a 8a si se apropie banchetul. Ce se face mai exact la banchet? Cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Depinde.poate sa dureze pana dimineata. Daca incepeti pe la 6-7 seara, e posibil sa dureze pana pe la 3-4... daca sunt managerii localului draguti cu voi poate pana pe la 5. Pai,ce poate sa se faca la un banchet? Ajungi acolo,te asezi undeva,mai dansezi,in principal asta sa faci, intre timp iti este asezata mancarea la masa, toata lumea mananca, mai bei un suc, o bere ceva...si pe urma petrecere pana dimineata!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Dureaza cat vreti voi, undeva la 5/6 ore cred. Pai mancati, dansati, vorbiti unii cu altii, si probabil o sa plangeti la final cand realizati ca va despartiti laughing

| iflirius a răspuns:

Depinde, cel puțin 2 ore cred.
Păi probabil o să mergeți la un local/oricare alt loc unde să beți, mâncați, dansați...e un fel de party de sfârșit de an dar cu diriginte sau unii profesori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se danseaza, se mananca, se bea suc. Tine cat o sa vrea diriginta sau cine organizeaza

| fuzzer a răspuns:

In jur de 4-5 ore. Si se face exact opusul a ceea ce se face la scoala.

| BTWIN a răspuns:

5-6 ore...se mananca si se danseaza.

| Radu1015 a răspuns:

Pai conteaza de deriginta. Si in jur de 6 ore!