| JockerStoica a întrebat:

Sunt băiat, am aproape 18 ani şi vreau să-mi pun cercel în ureche pentru că îmi place.
Întrebarea mea este: Unde să îmi dau gaură în stânga sau în dreapta?
Dacă îmi dau gaură în ambele urechi înseamnă că sunt gay?

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Frate si eu am, eu am in urechea stanga, dar nu inseamna ca daca ai in ambele esti gay, daca vrei iti poti face linistit in ambele urechi, sfatul meu este sa mergi la salon.

| JockerStoica explică (pentru Xelon):

Dar îmi pot baga direct cercel de argint sau trebuie sa port medicinal?

| Xelon a răspuns (pentru JockerStoica):

Frate,unde mi-am facut eu m-au pus sa imi pun medicinal(stai linistit nu este asa naspa), il porti o luna si dupa iti pui de care vrei sau iti pui iubita sau pe altcineva sa iti faca gaura direct cu cercelul pe care il vrei(nu recomand o sa te doare tare plus ca se poate infecta).

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ia de aici niste idei ca de la ei e moda. Desi s-au lasat de mult de cand au invatat sa citeasca.
https://www.youtube.com/watch?v=mQLzz7qorws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut in ambele urechi, esti liber sa faci ce vrei cu corpul tau, gay se imbraca foarte normal, adica gay nu trebuie sa poarte neaparat cercei, si in plus daca ar fi sa ne intoarcem in timp barbatii au purtat primii cerceii, ba chiar si tocurile.