| coadadematura a întrebat:

sunt baiat aproape 16 ani, clasa 9 si nu prea le am cu hainele. Este bine daca ma imbrac cu un hanorac cu gluga si blugi/blugi vatuiti?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E prima data cand aud termenu de vatuiti dar avand in vedere ca e o combinatie banala de hanorac cu blugi nu vad rostul intrebarii

| darrio2007 a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi. Daca stai in pat nu e normal.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât ție îți place cum te îmbraci și ținuta e decentă nu ar trebui să îți pese de părerile altora.

| Csander a răspuns:

De ce ti-ar pasa de ce spune lumea sau crede lumea in legatura cu felul in care tu te imbraci? Ar trebui sa iti placa tie, sa te simti tu confortabil.
De exemplu mie nu imi place sa vad persoane cu pantalonii peste glezne, acum, iarna, cu tenisi josi in picioare, dar atat timp cat nu ma afecteaza pe mine, nu imi pasa. De altfel si blugii mulati la baieti sunt oribili, dar dupa cum am spus, fiecare se imbraca cum ii place.

| DevilRock a răspuns:

Imbraca-te cum vrei, nu asculta de altii.