| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bantuit de 2 zile de o fantoma! Acum un an mi-a murit bunica, si totusi din probleme in familie si certuri am facut prea multe pacate si am invocat un demon,o fantoma sau un spirit cred, bunica-mea nu cred ca ar face asa ceva sa ma bantuie pe mine,nu cred.
Atunci cand vreau sa dorm sting lumina si ma pun in pat, dupa care aud niste sunete ciudate care sunt spuse lent de un demon,dar foarte lent,ma ia frica cand aud si ramai paralizat, nu mai pot dormi noaptea din cauza,a dat mama cu tamaie in casa, e buna la ceva?
AJUTOR NU MAI POT DORMI NOAPTEA, daca sting lumina si ma pun in pat aud sunete de demon si paralizez de frica!
EU CRED IN ASTA SI NU E DE GLUMA, ASTEA-s Cazuri REALE!
AJUTORRR!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la cimitir cu mama ta, aprinde o lumanare pe mormant si da de pomana ceva de mancare, pentru bunica ta!

| minrest a răspuns:

Hopa, cand ne merge bine ne spunem BlackAngel, si cand ne speriem o rugam pe mama sa dea cu tamaie?

| RealKing01 a răspuns (pentru minrest):

Ești inutile ma baiatule, n-am nevoie de comentarii prostești, am nevoie de ajutor

| minrest a răspuns (pentru RealKing01):

Multa vreme ai crezut in lucrurile astea, pana ai ajuns sa le si vezi. Revizuieste-ti credintele, poate ca sunt gresite. Daca ajungi la concluzia ca nu pot exista fantome, nu mai ai probleme, daca nu, eu n-am ce-ti face. Succes!

| doctorandus a răspuns (pentru RealKing01):

Mergi la psihiatru (nu e o jignire).

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Eu sunt curios si chiar te rog sa ne povestesi cum ai invocat demonul, nu de alta dar mai radem si noi?
Iar la treaba cu frica de Bau-Bau, du-te un un preot, un psiholog, pentru ca daca esti slab de inger si crezi in prostile astea cu paranormal mai devreme s-au mai tarziu sigur faci o boacana.

| minrest a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Pai boacana a facut-o deja, odata ce a ajuns la halucinatii.