| biafresh a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si as vrea sa intru la liceul militar. Am medie, dar pic probele sportive, deoarece nu am o constitutie fizica prea buna si am si o problema la un picior. Ce sa fac, sa incerc altceva?

2 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Axeazate o perioada pe mult sport incearca sa ti dai silinta stiu ce inseamna sa ai o problema la picior si sa nu poti face sport cand vrei. Incearca ironia sortii. O luna macar mergi si alearga mergi la sala mergi la un sport si dezvolatati rezistenta si constructia fizica iar daca nu merge nu te descuraja.

| AAAnonimanonimanonim a răspuns:

Esti oloaga?