| vladelvis a întrebat:

sunt clasa a 8a si la sfarsit de an eu si clasa mea vrem sa facem banchet, noi vrem in Brasov la munte sa facem, dar nu stiu nici un restaurant/pensiune unde sa face, noi am vrea o pensiune de preferabil unde sa stam o noapte si sa putem sa facem o petrecere, am prefera pretul sub 200 lei, dau funda mersi big grin

4 răspunsuri:
| Alleeeeeeee a răspuns:

Pfoaa, la noi in scoala, nu au voie profii sa stranga bani, etc..sa faca banchete sad. laughing

| vladelvis explică (pentru Alleeeeeeee):

Naspa...

| Alleeeeeeee a răspuns (pentru vladelvis):

Ehm..Totuși, ne fac părinți laughing.

| vladelvis explică (pentru Alleeeeeeee):

E bine si asa, decat deloc laughing