| Myhai2001 a întrebat:

Salut TPU
Sunt clasa a 9 a si la anul vreau sa ma transfer la alt liceu, problema e ca mi-a zis un profesor din liceu ca imi trebuie media in generala cel putin egala cu ultima media din liceul respectiv
Problema e ca imi iese media de 9 - 9.10 si media de la liceul celalalt e in jur de 9.30 - 9.40
Dar a zis o profesoara care e prietena cu mama ca ma ajuta ea sa ma mut cu conditia sa am medie de 9.
E posibil asa ceva? Sa te ajute o profesoara sa te transferi?

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Se cam poate daca are pile...