| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

sunt disperata sys mele de pe mt nu mai vor sa joace...
Prima nu stiu din ce motiv vrea sa vanda contul si acum si cealalta cu mai vr pentru ca nu mai vr sa joace cealalta...
Ce pot sa fac sa le conving sa mai joace?
Va rog mult imi vine sa mor cand le aud ca nu mai vor sa joace crying
fundita

2 răspunsuri:
| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

Scz nu mai raspundeti s-a rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !