| AlexutzuSIA a întrebat:

sunt impreuna cu o fata de 5 zile si ieri am sarutat-o dar nu sunt sigur daca am gresit ceva. Sarutul a fost fara a implica limba, mentionez ca eu am 13 ani fac 14 si ea are 12. Am sarutat-o la ea in clasa. Credeti ca am gresit ceva in sarut.( A fost primul sarut)

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic, fetelor le place sa fie sarutate de iubitii lor cat mai des daca se poate.

| AdelinaC a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu tuturor, unele prefera doar pupicurile pe obraz laughing Eu spre exemplu am plans o groaza dupa primul sarut si ma vedeam murdara ca o curva. Si nu te gandi ca sunt adolescenta.

| Doarof3 a răspuns:

Ce draguuuuutt? Nu e ceva greșit.Doar să ne îți bați joc de ea sau sa o faci sa sufere?