| MariusDumitru53 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si as vrea sa merg la un colegiu militar dar sunt indecis din cauza conditiilor si a discilpinei pre stricte daca ar putea sa ma informeze cineva as fi foarte recunoscator

Răspuns Câştigător
| biancabbb05 a răspuns:

Da, eu pot sa te ajut.
Te informez din prima ca da, colegiile cu profil vocational militar sunt foarte stricte, nu se permite orice, trebuie sa fii impecabil acolo, sa ai note foarte mari, sa stii sa te prezinti, sa te comporti si sa ai o pregatire fizica si psihica buna incat sa poti lua examenele. Pentru mult mai multe detalii, ma mai poti intreba tu.