| Laurentiu77 a întrebat:

sunt nou pe aici si as vrea sa stiu daca folosesc o husa magnetică pentru telefon aceasta ii poate dăuna? Am o husa de la hama pentru un s8, și fata de la husa care acoperă ecranul, se prinde de telefon usor, oare magnetul din husa ii poate dăuna telefonului? Astept sfaturi mersi!

1 răspuns:
| AlexMeda a răspuns:

Da, dauneaza, duce la bruiatii al semnalului, apar linii ciudate pe display, se incalzeste in unele situatii si se poate scurge bateria