| Darkdayalex a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani care s-a indragostit de o fata de aceeasi varsta, vineri, la o petrecere. Ea e din America. E super frumoasa si are o atitudine atat de placuta si e foarte amabila. Am vorbit si stat doar cu ea tot timpul. Avea frati dar, cel mai mare s-a uitat lung la ea si dupa au plecat cu totii si nu au mai venit pe langa noi. E era foarte zambareata tot timpul. S-a intamplat uneori sa numai stiu si eu ce sa spun si ma opream iar ea incepea sa ma intrebe si mai mult despre mine. Unde se ducea, ma intreba si pe mine sa vin cu ea, astfel incat nu m-a lasat singur. Am intrebat-o daca are Facebook si a spus ca nu. Mi-a fost cam rusine sa o intreb de telefon (acum imi dau seama ce prost am fost). Chestia e ca mi-a spus ca pleaca inapoi in America in aproximativ o luna. Sunt foarte trist pentru ca nu am cum sa o contactez. Oricum, probabil o sa o mai vad o data, inainte sa plece cand familia ei va face o petrecere de luat la revedere. As vrea sa-i spun ce simt pentru ea dar chestia e ca vor fi si fratii ei mai mari si o sora mai mare acolo si imi e frica sa nu inceapa sa rada toti de mine (fratele mai mare si sora mai mare nu erau in oras cand a fost petrecerea).

Merita sa-i spun ce simt pentru ea si credeti ca si ea ma place?

PS:Cum sa fac sa nu rada ceilalti de mine(fratii si surorile ei)?

4 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Mda, pai si daca-i spui ce simti asa baban pentru ea, te duci dupa ea in state? zambeste i subtil, complimenteaz-o finut si poate te incanta si ea un pichappy

| Darkdayalex explică (pentru sensualus):

Pai cel mai probabil o sa ma duc la o universitate din orasul ei in America pentru ca universitatea aia e foarte buna si e o coincidenta ca ea traieste acolo. Asta se v-a intampla peste 2 ani oricum sad

| JustRoxanne a răspuns:

LOL. Tu in fiecare zi pui intrebarea asta?

| boogbv a răspuns:

Sincer nu merita sa fii atat de entuziasmat pentru ca dupa o luna va pleca si la ce folos? Incearca sa o contactezi totusi prin prieteni comuni si fa in asa fel incat sa afle de la altii ca o placi(probabil te va cauta si ea daca te place).