| heddy10 a întrebat:

Știu că Messengerul de pe vremuri de la Yahoo (cel pentru desktop) nu mai funcționează iar ei susțin că serviciile sunt disponibile in continuare. Întrebarea mea este : Există vreo șansă să-mi recapăt sau să pot vedea/citi conversațiile vechi? În mail am doar contactele, nu imi apar și conversațiile. Dacă mă puteți ajuta aș aprecia enorm!

Mulțumesc anticipat!
(Scuzați categoria)

2 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

E-mailul il citesti de pe yahoo mail, conversatiile, de pe yahoo messenger ( aplicatia ).
Instaleaza aplicatia apoi vezi daca le gasesti, alta metoda nu stiu.

| heddy10 explică (pentru PersonajFictiv):

Pai asta era ideea, că messengerul classic, nu mai merge. Au făcut ei alt messenger dar iti incarca doar vechile contacte, nu și cobvsersatiile. Mersi oricum!