| Cartofaru2000 a întrebat:

Treaba sta cam asa: vreau sa schimb fotografia de profil pe facebook, dar cand dau click sa o schimb apare doar sa incarc o fotografie, dar eu vreau sa o schimb cu una din cele existente. Va rog ajutati-ma, dau funda! Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Simplu de duci si dai click pe Alege din fotografiiwinking
Funda?

| Cartofaru2000 explică (pentru Criistyanna):

Nu imi apare "alege din fotografii", apare doar "incarca o imagine"

| Criistyanna a răspuns (pentru Cartofaru2000):

Atunci nu stiu altfel

| IasminaMaria a răspuns:

Descarca de pe profilul tau de facebook poza pe care vrei sa o pui la profil... apoi du-te la fotografia de profil si apasa pe butonul incarca o fotografie, unde vei incarca fotografia dotita...sau la fotografia pe care vrei sa o pui de profil dai la optiuni si iti apare "seteaza ca fotografie de profil"
Sper ca te-am ajutat