| AlexeHellsing a întrebat:

uitati problema mea. De mult mi-am descărcat de pe Google Play o aplicatie in care erau mai multe imagini tari pentru fundal, dar am uitat cum se numeste si de atunci mi-am sters o data istoricul cautarilor. Dati-mi niste aplicatii care considerati ca ar putea fi cea pe care o caut. Funda si multumiri anticipate...

1 răspuns:
| mona01 a răspuns:

Buna. Eu pe telefonul meu am doua aplocatii cu aceeasi denumire: Backgrounds. Parca una era in coada si cu HD. Oricum prima care ti-o va da va fi cea mai populara care mie imi place foarte mult. Sper ca te-am ajutat. happy