| Field a întrebat:

Un an nou Fericit si plin de surprize. In fine trecem la Mn big grin Spuneti-mi va rog Niste filme comedie foarte tari Ex : Home Alone.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big Mommas 1, 2 si 3
Norbit
Crazy, stupid love
No strings attached
Bridesmaids
Friends with benefits
Mean girls
Mean girls 2
Another cinderella story : Once upon a song
The Muppets
Hall pass
Little Fockers
Something borrowed
Grown ups
Date night
The kids are all right
Killers
Wild target
Beauty and the breafcase
Chalet girl
Mamma mia!
Letters to Juliet
Easy A
You Again
Happy, happy
Leap year
The pool boys
Couples Retreat
The Rebound
Bad Teacher
Funny people
The Pink Panther 2

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Breaking Wind
Ted

Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| CichasEmo a răspuns:

Incearca:
-Nea Marin miliardar;
-Tantalou si gogoman;
-Gravidul;

| anonim_4396 a răspuns (pentru CichasEmo):

Heii happy, mersiiiiiiiii ca mi-ai amintit de filmul Gravidul laughing!

| emydaisy a răspuns:

Uite niste ex.de comedii sper sa iti placa eu am vazut unele dintre ele si sunt chiar sunt foare amuzante:Click - Zapând prin viaţă;
Dumb & Dumber(Tăntălăul şi Gogomanul); Marea mahmureală; Comedie de Groaza 2(scary movie 2); Prieteni şi atât; Hotel pentru căţei si uita si linkul daca vrei sa vezi mai multe filme:http://www.cinemagia.ro/liste/comedii-4025/.Funda?