| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Un prieten face 18 ani săptămâna viitoare iar eu cu ceilalți prieteni am vrut sa ii facem o petrecere(plătită de noi, am făcut cheta).
Acesta a aflat și s-a supărat pe noi spunându-ne ca el nu își face majoratul…deoarece nu suporta petrecerile și nu vrea sa fie in centrul atenției.
De ce face așa? Ofer funda

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

"deoarece nu suporta petrecerile și nu vrea sa fie in centrul atenției."

| Anonim7391 a răspuns (pentru VoidEternal):

Da dar de la ce?

| VoidEternal a răspuns (pentru Anonim7391):

Asa e firea lui. Are o personalitate introvertita. Nimic rau in asta, pur si simplu nu e o fire sociala.

| Anonim147943 a răspuns:

Buna. Poate prietenul tau este un om mai singuratic sau are nevoie de cineva care sa il sustina. Orice om are nevoie uneori de o pauza. Poti vorbi cu el sa il intrebi de ce a ales aceasta decizie. Succes!