| Narcisk a întrebat:

Va intreb dc orice descarcare mi se opreste la 99% ma refer la google ( chrome,mozila,opera, etc...si programe) toate se descarca pana la 99% azi am dezinstalat mozila firebox si nu mai am dp ce sa intru pe net crying doar dp internet explorer care e varza nu mere sa descarc nimic va rog ziceti ce sa fac sau dati-mi un site de unde sa descarc un google bun..sau mai vechi. Multumesc

1 răspuns:
| 8imal a răspuns:

Orice browser ai avea toate pot face la fel daca nu sunt intretinute( stergere istoric, memoria cache, cokies.) descarca cc cleaner si ruleaza-l o sa iti curete el tot! cand descarci datorita programelor multe ce ruleaza simultan memoria e ingreunata iar procesul de finalizare al descarcarilor se stopeaza in final pentru formarea fisierelor asa ca ai mai multa rabdare (asteapta sa se finalizeze fara sa mai deschizi si alte ferestre ori programe! dupa ce vei rula cc cleaner va merge!