| CherryPau a întrebat:

Va rog frumos daca stie cineva unde pot gasi jurnal ca si al lui Violetta sa imi spuneti. Si inafara de cel care apare pe 31 iulie ca acela e umpic altfel si eu vreau unul ca si la concurusul ala care o fost la best music. Fundaaa! :*

Răspuns Câştigător
| AdrienneMaika a răspuns:

Poti sa cauti la Librarium sau la Carturesti...acolo au multe caiete, oracole; jurnale si carnete chiar frumusele, dar putin cam scumpe...mie imi plac mult si sper ca te'am ajutat!