| Tasya05 a întrebat:

Vara asta vreau sa merg in Canada la nasa mea. Dar o sa merg singura cu avionul.Am auzit ca iti trebuie viza daca iesi din tara fara parintii. E adevarat?
Aaaa si inca ceva. Eu o sa stau in Vancouver. Vreau neaparat sa vizitez orasul Ontario unde s-a nascut Justin. Cam cat faci cu masina din Vancouver pana in Ontario, e mult de mers?
Si mai am o intrebare. Din Canada pana in America e mult de mers cu avionul?(aproximati cat?).
Si cum e pe acolo prin Canada? Am ce vizita? Pot gasi lucrurii cu Justin Bieber?:X

1 răspuns:
| TeChişÎnFreză a răspuns:

Poti sa te uiti la TV la ' Fenomene Stranii ' si poti sa-ti vezi mutantu' si in 'trei de' smug.

P.S : Trebuie sa te dai cu capu' de bordura de 3 ori ca sa poti sa vezi in ' trei de '.

Bafta!