| iSaiyan a întrebat:

vin si eu cu o intrebare de adolescență, azi m-am ras pe față adica am dat puful ala jos de pe față, am 15 ani si ma intrebam daca va creste păr facial, mai exact mustață sau chiar si barbă? Aveam o mustacioara mai de fecior asa.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai va creste cand corpul tau o sa ajunga la o anumita varsta si este capabil sa faca aceste procese, pentru cresterea barbii de culoare neagra big grin

Dar poti sa continui asa si... la un moment dat, o sa creasca. Numai bine ^_^

| iSaiyan explică (pentru DoarBogdan):

Ma simt onorat, te vad peste tot cum raspunzi, nu este intrebare fara un raspuns de la tine rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru iSaiyan):

Eu ma simt si mai onorat sa iti raspund big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu din prima. De asemenea as zice ca 15 ani e chiar tarziu sa te razi prima oara laughing Nu iti va creste direct mustata si barba, poate peste 5 ani.

| iSaiyan explică (pentru anonim_4396):

Da ma da esti calumea

| NarcisIfrim a răspuns:

Creste mai greu barba si mustata..trebuie sa te iei des, si cu in sens invers al firului, intelegi?