| RobySteve28 a întrebat:

Vine vacanta de vara si vreau sa fac ceva, sa ma apuc de o activitate, insa habar n-am, poate ma ajutati voi. aveti vreo idee, ceva? happy
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, gandeste-te ce sport ti-ar placea sa practici. Ar fi interesante tenisul, inotul, dansul, mersul la sala. Poti sa faci cursuri de limbi straine, sa faci voluntariat, cursuri de teatru, pictura.

| IceBil a răspuns:

Incearca mersul pe bicicleta, inotul, tenisul. Toate fac bine la sanatate.
Sau urmeaza un curs de formare profesionala, in functie de hobby-urile pe care le ai.

| Gretuu a răspuns:

Poti sa te apuci de scrima sau de tir cu arcul, sa iti faci singur sau cu cineva un costum de cosplay, sa mergi cu prietenii cu cortul la mare, sa mergi la un perete din ala de catarat, sa te inscrii la un voluntariat, sa iti pui meditatii la franceza sau japoneza, sau ce limba vrei tu, nu stiu, sunt ∞ posibilitati.