| anonim_4396 a întrebat:

voi ce credeți? Oare casa în care s-a întîmplat crimele din Caracal va fi bântuită de Alexandra și celelalte fete? Vor fi fenomene paranormale extreme?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de caz

| whatevernvm a răspuns:

As face un top 10 întrebări tâmpite de după cazul asta. Ești și tu

| lilith16 a răspuns (pentru whatevernvm):

In ultimul timp doar chestii de genu raspunzi la orice intrebare, da e tampita întrebarea dar e enervant cand spui asta la orice intrebare mai ciudata vezi, am inteles ideea

| whatevernvm a răspuns (pentru lilith16):

Nu întrebare ciudata, ci aceeași întrebare ciudata cu același răspuns

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, asta se întâmplă prin filmele de la Hollywood

| Andreeush a răspuns:

Nu vor exista fenomene paranormale.
Revino cu picioarele pe pământ.

| Ineys a răspuns:

Si tu te-ai uitat la Supernatural asa-i?

Lasa ca daca o sa fie fantoma vin Sam si Dean si o omoara.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa afle Alex Montrey sigur o sa mearga si el pe acolo si vom vedea

| Bobbye a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te lasi de Annabelle si Conjuring ca nu-ti fac bine.

| Anee1667 a răspuns:

Bună.
Eu ador fenomenele paranormale motiv pentru care am încercat să mă informez mai mult în ceea ce le priveşte.
Fenomenele paranormale sunt rare şi de altfel fac parte dintr-un subiect care nu e foarte credibil.
Nu cred că este posibil ca acea locuinţă din Caracal să fie bântuită de către Alexandra, Luiza şi restul persoanelor omorâte acolo.Persoanele care au fost omorâte aveau un suflet extrem de bun şi inocent, plin de respect şi certitudine, probabil ele deja şi-au găsit pacea în ceruri, şi cel mai probabil criminalul va fi judecat cel mai crunt de către Dumnezeu, nu de nişte suflete plecate din lumea celor vii fără voia lor.

| NoriAl a răspuns:

Voi va considerati mai educati decat babalacii vostri de parinti/bunici. Dar paradoxal, credeti in prostiile din evul mediu. As zice ca involuati, nu evoluati.

| cadillac20 a răspuns:

Poate trupul Alexandrei va bântui casa din Caracal și va căuta răzbunare pentru ce i s-a făcut, ori îl va bântui pe viață pe Gheorghe Dincă.
Și da, vor avea loc fenomene paranormale deoarece spiritul ei va cutreiera acea casa. Asta e doar părerea mea.