| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Voiam să întreb daca atunci când stai lângă o fată și e atrăgătoare, știu ca penisul e normal să se "trezească"Dar e normal ca acel cap să fie umed cu o substanță acolo în pantaloni când ma aflu în preajma unei fete?

Răspuns Câştigător
| RalucaRalu2 a răspuns:

Da. Se numeste lichid preejaculator. Fundă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal sa se scoale, fiindca se excita si organul produce un lichid de umezire a glandului, cu intentia de a-l pregatii de o partida "alunecoasa" de sex.

| Catrice a răspuns:

Da,acela e...suculetul tauhee hee

| FantasyBoy a răspuns:

Da, este lichidul de lubrefiere, si uneori este eliminat chiar si daca nu ai erectie, ci doar esti excitat psihologic. Asta e dovada ca esti matur din puct de vedere sexual, si poti sa-ti incepi viata sexuala.
Insa nu uita ca fetele nu sunt doar niste jucarii/papusi, ci oameni ca si tine, nu-ti bate joc si nu te folosi de ele, iubeste-le.