| iannniss a întrebat:

Salut TPU vreau sa cresc in masa musculara am 40kg si 13 ani da stiu e foarte putin si am un metabolism rapid cate calorii ar trebui sa mananc intr o zi si cate g de proteine (din mancare)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vreo 2000-2500 calorii ca sa asimilezi.
Ti-as recomanda sa te apuci de un sport: handbal, baschet, inot, volei sauchiar atletism, fiindca practiacnd un sport al varsta asta, stimulezi hormonii de crestere si evident cresc si muschii, dar se dezvolta armonios si sanatos.

4 răspunsuri:
| Cupidonul69 a răspuns:

Uite te la cipi pe tik toc!

| iannniss explică (pentru Cupidonul69):

????

| Violleta2022 a răspuns (pentru iannniss):

Ignora pesajul lui cupidon69, ca-si facea si el reclama pe tik toc

| iannniss explică (pentru Violleta2022):

Nu e doar un băiat dupa tiktok care face content cu sport gen florarii sala etc