| FaithGaga a întrebat:

Vreau sa imi creez un blog in care sa fac recenzii ale cartilor, si poate-poate, o sa fiu si sponsorizat de o editura ca Leda!
Problema mea e ca nu stiu cum sa imi fac blogul si cum sa ii modific design-ul. Pentru cei care au un asemenea blog sau si pentru ceilalti care se pricep, va rog sa ma indrumati si sa imi spuneti pasii! happy
Funda!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand www.ucoz.ro - avantajul e ca toate sabloanele care le au sunt editabile si in timp ii poti modifica designul dupa cum doresti.
Au si forum.ucoz.ro - unde gasesti foarte multe materiale ajutatoare.

| GabyB94 a răspuns:

Fa blogul pe http://www.webnode.ro/
E usor si la inceput ai sfaturi la tot pasul. Gasesti si o groaza de sabloane din care sa alegi ceva care sa ti se potriveasca.