| yo0krysty99 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon decent si accesibil avand in vedere ca am un buget de 1300lei. Vreau sa imi cumpar Allview v1 viper si nu sunt 100% convins de el voi ce mi-ati sugera?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vrei un dual sim? Sau ce performante cauti la el? Camera, jocuri, spatiu?

| yo0krysty99 explică (pentru CM7YRE):

Vreau in special sa nu aiba lag, ecran intre 4.2-4.7", sa aiba o camera de 8mp, procesor quad core, 1GB ram etc. Performante decente.

| CM7YRE a răspuns (pentru yo0krysty99):

E cam cea mai buna varianta ce-ai spus tu, incearca sa-i faci comparatie cu Telefon mobil Allview Dual-Sim P5 Qmax, Black vei vedea ca sunt mici diferente pe anumite chestii, si unele te-ajuta altele nu, diferenta fiind de 100 ron.
Totusi, la banii aia, chiar daca tu vrei intr-un fel quad, eu as opta pentru:
Telefon mobil Samsung i9082 Galaxy Grand 8GB, White
http://bit.ly/13ysakO
E un dual core, dar are mult mai multe performante ca viper-ul. E doar o diferenta de 30 lei peste buget. Fa o comparatie si vezi ce-ti place.

| HardCore7750 a răspuns:

NU lua Allview, sunt chinezarii, nu se stie cat tine