| AlxGoliatH a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon nou, pentru ca vreau si eu unul cu android. Bugetul meu maxim este de 800 lei.Pana acum m-am gandit la un Huawei Ascend g300, mi se pare un telefon foarte bun.O alta optiune este Lg l5 si Samsung galaxy Ace.Ce telefon sa aleg, as vrea sa imi spuneti si de ce.Multumesc anticipat si cel mai bun raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EN88TBBBM/

| Anișoara963 a răspuns:

Eu am huaweii ascend y200 mi l-am cumparat recent si vreau sa iti spun ca are tot de ce are nevoie un adolescent, absolut tot ma bucur mult ca am facut aceasta alegere te sfatui si pe tine sa iti cumperi Huawei...

| tvdfannumberone a răspuns:

Samsung galaxy S3 mini.