| Anonima635426892 a întrebat:

Vreau sa imi fac prieteni noi si nu stiu cum. Abia mai ies din casa..Imi puteti da niste sfaturi?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, asta este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti, ca sa-ti afci prieteni noi: sa iesi din casa, ca sa-i intalnesti pe strada, la strand, la terasa, la mall, prin parc, pe oriunde te plimbi!

| Donsavas a răspuns:

Te angajezi, iti cauti un curs ceva sau folosesti tinder. Iti faci prieteni sau prietene cate vrei dacă acorzi puțin din timpul tau si altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci prin casa, si ce cauti pe internet cel mai des?

| Anonima635426892 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai des stau pe telefon, ma joc the sims freeplay sau alte jocuri
Dar vreau sa ies si eu pe afara.dar nu am cu cine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima635426892):

Nu ai un hobby? Decat te joci? Incearca atunci sa cauti alti jucatori de chestiile alea. Exista grupuri pe Facebook pentru absolut orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ma prieteni online.
Nu ele anturaje, nu el risc.
In ce lume traim? Iesi de sub stanca.
Maine poimaine ajungi la zdup ca te-au pus unii sa faci trafic de maria daca mai continui sa umbli dupa "prieteni" pe strazi.

| anonymous00702 a răspuns:

Si eu caut prieteni noi happy

| Kairaaaaa a răspuns:

De unde esti? Cati ani ai? laughing poate ies eu cu tine